KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513107
nr 1451 3107
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Oljemålning, "v. Gogh på väg hem". Signerad, daterad 1980. Olja på pannå, oramad, 10x13 cm
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:35:16
28/2 17:11:23
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson